Адвокатське об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери»

Правова допомога

Адвокатське об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери» - об’єднання фахівців, що надає правову допомогу бізнесу та приватним особам, в галузі цивільного, сімейного, трудового, господарського, податкового та корпоративного права.

Наша команда складається з відданих своїй справі спеціалістів різних галузей права, що володіють глибокими знаннями та величезним практичним досвідом у широкому колі юридичних питань.

Бездоганна репутація

Ми враховуємо найдрібніші деталі та потенційні ризики у вирішенні завдань клієнта, оскільки забезпечення його інтересів та конфіденційність є основними принципами нашої роботи.

Вдале поєднання досконалого знання законодавства України з ґрунтовним розумінням специфіки ведення юридичного бізнесу, а також індивідуальний підхід до вирішення юридичних проблем, забезпечили нам бездоганну професійну репутацію.

Професіоналізм

Професіоналізм, постійне вдосконалення юридичних технологій та пошук нестандартних шляхів досягнення поставлених цілей - визначають нашу ефективність у наданні правових послуг. Саме тому ми можемо запропонувати повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в юридичних питаннях різного характеру.

Контактна інформація

Адреса:

вул. Княгині Ольги 8, м. Львів

Телефони:

  • +38 (067) 374-95-77
  • +38 (097) 210-20-51

Режим роботи:

  • Пн-Пт: з 9-00 до 18-00
  • Перерва: з 13-00 до 14-00
  • Вихідний: Сб-Нд, Державні свята
Схема проїзду АО «Космеда, Куксов і Партнери»

Задайте нам питання