Адвокатське об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери» надає фахову правову допомогу в сфері податкового права та вирішення податкових спорів.

Досвід АО дозволяє клієнту не лише оптимізувати систему оподаткування, але й мінімізувати можливість виникнення проблем з контролюючими органами у майбутньому.

АО пропонує комплекс юридичних послуг в галузі корпоративного права пов’язаних з реєстрацією та реорганізацією різних форм суб’єктів господарювання, розробкою установчих документів та внесенням до них змін.

Правова допомога при вирішенні судових спорів будь-якої складності – є основною практикою адвокатського об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери».

Ми надаємо повний спектр послуг при представництві інтересів клієнтів в судах різних інстанцій як загальної юрисдикції, так і адміністративних та господарських судах.

Адвокатське об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери» надає правову допомогу як боржникам так і кредиторам в процесі здійснення процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Наш досвід у цій сфері дозволяє професійно захистити фінансові інтереси клієнтів та провести процедуру банкрутства з максимальним економічним ефектом.

Актуальність правового регулювання правових відносин пов’язаних з найманими працівниками полягає у їх прямому зв’язку з рівнем економічної ефективності зазначеного підприємства.

Адвокатське об’єднання «Космеда, Куксов і Партнери» володіє значним досвідом у сфері надання правової допомоги щодо розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділу майна, встановлення та оспорювання батьківства, визначення місця проживання дитини.